Neboj se změny a najdi SVOU cestu životem

„Strach má velké oči a blokuje naši intuitivní a tvořivou energii, která nás má přirozeně vést naším životem po té správné cestě.“
„Minulostí se netrap, člověče! Považuj ji za zkušenost, ze které se pouč pro svou přítomnost, která je základem pro Tvou budoucnost.“

Jmenuji se Květoslava a vítám Vás na stránkách mé firmy.

Ve stručnosti se Vám pokusím přiblížit své důvody, proč jsem se rozhodla využít svých zkušeností a znalostí k tomu, abych pomohla také jiným lidem.

Mé jméno odpovídá i jedné z mých vlastností, a to lásce ke květinám, z čehož plyne i láska k přírodě a k životu vůbec. Ráda vařím a mám ráda dobré jídlo, včetně zeleniny a ovoce. Již delší dobu se ale také zajímám o zdraví a proto i o to, co jím a jak žiji. Vždy jsem měla snahu pomáhat druhým lidem, dodávat jim positivní energii a odvahu být sám sebou. A měla jsem štěstí, že jsem vždy poznala někoho, kdo naopak pomohl mně, čehož si nesmírně vážím.

V roce 2006 jsem poznala svého manžela a od té doby spolu čelíme životním zkouškám a zdoláváme překážky, které nám život postaví do cesty. Jsme si vzájemně velkou oporou, díky čemuž jsme vždy našli odvahu překonat vše, co nám život přinesl, a učinit potřebná rozhodnutí provést změnu. Vystudovala jsem inženýrské studium, a to v ekonomickém oboru. Dlouhé roky jsem byla zaměstnána ve státní správě (konkrétně ve finanční správě).

Na konci roku 2015 jsem pak učinila nesnadné, ale důležité rozhodnutí – ukončila jsem své působení ve finanční správě, čímž jsem opustila jistoty, které skýtá práce ve státní správě. Tím se mi naskytla možnost jít SVOU cestou a objevit možnosti, jak pomoci druhým lidem, a to jak v oblasti zdraví a životního stylu, tak v oblasti daní a účetnictví.

V oblasti daní a účetnictví bych ráda využila svých zkušeností a praxe ve finanční správě, abych pomohla lidem, kteří nemají čas a možnosti porozumět problematice daní a účetnictví a zvládnout se vyznat ve změti různých pravidel, norem, práv a povinností.

V oblasti zdraví a životního stylu bych chtěla pomoci druhým zlepšit své zdraví (čímž získají více energie, radosti a chuti do života) a inspirovat je, aby se nebáli hledat svou cestu a našli odvahu provést potřebné změny ve svém životě, a to nejen třeba v oblasti životního stylu. Z toho důvodu jsem si v této oblasti také rozšířila další znalosti a informace v rámci rekvalifikace, odborných kurzů a konferencí. Přehled absolvovaných kurzů a konferencí, včetně certifikátů, naleznete zde: Vzdělání a certifikace .

Pokud Vás zaujaly mé www stránky, nebo pokud máte zájem pomoci a poradit s něčím v oblasti zdraví a životního stylu či v oblasti daní a účetnictví, neváhejte a kontaktujte mě. Velmi ráda Vám pomohu, poradím. Pokusíme se spolu najít způsob, jak Vám pomoci.

Ať už se rozhodnete využít mých služeb, či nikoli, přeji Vám, ať se Vám podaří najít tu SVOU cestu životem a ať máte hodně odvahy provést změny a učinit rozhodnutí, kterých je ve Vašem životě zapotřebí. Přeji Vám hodně zdraví, lásky a positivní energie.

Květoslava Hrubešová

 

 

CzechEnglishGermanRussian